فرش خام، فرش سفید، قیمت فرش خام، قیمت فرش سفید، خرید فرش خام، خرید فرش سفید، فروش فرش خام، فروش فرش سفید، تابلو فرش، تابلو فرش ماشینی، تابلو فرش چاپی، تابلو فرش بافت، قیمت تابلو فرش، خرید تابلو فرش، قیمت تابلو فرش چاپی، خرید تابلو فرش چاپی، قیمت تابلو فرش بافت، خرید تابلو فرش بافت، فروش تابلو فرش، فرش، فرش گل نرگس کاشان

تابلو فرش

امروزه در بیشتر خانه های ایرانی ، تابلو فرش دیده می شود . تابلو فرش از وسایلی است که در دکوراسیون خانه کاربرد دارد و زیبایی خاصی به فضا و دکوراسیون خانه می بخشد. از دیر باز چون تابلو فرش ها دستباف بوده اند لذا به تبع آن قیمت تابلو فرش نیز بسیار گران بوده است (فرش سفید).

اما امروزه با توجه به روحیه نوع طلب انسان ها و با توجه به خلاق بودن طراح های فرش ، تابلو فرش ها اکثرا به صورت ماشینی بافته می شوند که به دو صورت انجام می شود:

در نوع اول ، دو تابلو فرش به صورت همزمان بافته می شود. چون دستگاه بافت ماشین هر فرشی را به صورت جفت می بافد ، یک بافت در رو ، و یک بافت با خواب زیر . به همین دلیل دو تابلو فرش به صورت همزمان بافته می شود. و این جفت بافی برای کسانی که تابلو فرش سفارشی دارند و می خواهند به صورت اختصاصی تابلو فرش داشته باشند ، کمی گران تهیه میشود . البته به گرانی و قیمت تابلو فرش های دستباف نمی رسد.

کیفیت تابلو فرش با این نوع بافت بسیار بالاست . ولی چون به صورت محدود از رنگ نخ در این ماشین ها استفاده می شود ، به زیبایی پوستر نمی تواند باشد ، چرا که محدودیت رنگ در تابلو فرش که باید به صورت منظره یا تصویر چهره شخص باید باشد ، به خوبی نمایان نمی شود .

حال با این مشکل چه باید کرد؟

بنده به عنوان مشتری دنبال تابلو فرشی هستم که دارای خصوصیات زیر باشد :

 • اول اینکه از کیفیت بالایی برخوردار باشد.
 • حتی الامکان از رنگ های نزدیک به تصویر و عکس مورد نظر من استفاده کند.
 • زیبایی آن مثل تابلو فرش دستباف باشد.
 • قیمت آن مناسب باشد و مانند تابلو فرش دستباف گران نباشد.
 • قابل شست و شو باشد و به راحتی بتوان آن را شست.
 • خیلی سریع آماده شود و مانند تابلو فرش دستباف نیاز به زمان زیادی نداشته باشد.
 • درخشندگی و براقی مثل تابلو فرش ابریشم را دارا باشد.

 

توضیحاتی در مورد انواع تابلو فرش

با توجه به این شرایطی که گفته شد، آیا تابلو فرشی پیدا خواهد شد ؟

شرکت فرش گل نرگس کاشان با سابقه ای طولانی در تولید انواع تابلو فرش به شما مشتریان مشکل پسند این مژده را می دهد که با توجه به این شرایط ، ما تابلو فرش مد نظر را شما را آماده می کنیم. با بهترین کیفیت ، جنس ابریشم مصنوعی ، براق ، قابل شستشو ، قیمت بسیار مناسب ، زیبا ، تنوع در رنگ ، هر عکسی که شما به ما بدهید با بهترین کیفیت برای شما می بافیم .

قبل از هر چیز باید در مورد فرش سفید توضیحاتی به شما بدهیم .

 

فرش سفید چیست ؟

برای اینکه تابلو فرش ها با تنوع رنگ تهیه شود و همانند پوستر باشد ، طراحان ما که دارای خلاقیت بالایی هستند ، فرش سفید را طراحی کرده اند .

فرش سفید در ابعاد مختلف تهیه می شود . جنس آن از ابریشم مصنوعی است و در تراکم های مختلف بافته می شود . در این فرش فقط رنگ سفید استفاده می شود . و به اصطلاح به آن خام بافی می گویند. که بعد از بافت فرشی بدون رنگ و کاملا سفید خواهیم داشت.

 

حال باید با این فرش سفید چه کار کرد ؟

در نوع دوم بافت تابلو فرش ماشینی، با کمک فرش سفید بافته می شود. به این صورت که فرش سفید در ابعادی که مد نظر ماست بافته می شود . سپس با استفاده از دستگاه چاپ دیجیتال ، چاپ تصویر مورد نظر روی این فرش بافته می شود .

چون در چاپ ، محدودیتی در رنگ نداریم ، چاپ روی فرش سفید بسیار زیبا ، و با کیفیت انجام می شود . و تابلو فرش هیچ تفاوتی با عکس ندارد.

این نوع تابلو فرش بسیار زیبا ، با کیفیت ، با قیمت مناسب ، براق و درخشنده می باشد. بین این تابلو فرش و عکس آن هیچ تفاوتی از لحاظ رنگ وجود ندارد . تنها تفاوت این دو در کیفیت آن و زیبایی آن است. که صد البته تابلو فرش بسیار زیباتر و شیک تر از عکس موجود خواهد بود.

 

تفاوت عکس روی شاسی و روی تابلو فرش

در عکاسی ها و آتلیه ها ، تصاویر به صورت شاسی درست می شود . این شاسی ها در اندازه های معمولا ۷۰*۵۰ تهیه می شوند.

 • قیمت این شاسی ها در مقایسه با تابلو فرش بالاتر است.
 •  کیفیت آن در مقایسه با تابلو فرش پایین تر است.
 • همچنین زیبایی آن نیز در مقایسه با تابلو فرش کمتر و پایین تر است.
 • همچنین اینکه دوام شاسی در مقایسه با تابلو فرش کمتر است. 
 • تفاوت دیگر و مهم این است که شاسی ها فاقد قاب می باشند . و این خود مزید علت بر زیبایی تابلو فرش است..

با توجه به تمامی این شرایط می توان گفت که تابلو فرش بسیار بهتر و مناسبتر از شاسی است.

 

قیمت تابلو فرش در شرکت فرش گل نرگس کاشان

 

هدیه تابلو فرش، هدیه ای زیبا

بافت تابلو فرش

تابلو فرش شهدا ، کاری فرهنگی از شرکت فرش گل نرگس کاشان

تابلو فرش زیبا، هدیه ای برای زیباپسندان

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!