فرش، سجاده فرش، فرش سجاده ای، فرش نماز، فرش نمازخانه، فرش مسجد، فرش مسجدی، فرش نمازی، قیمت فرش، قیمت سجاده فرش، خرید فرش، خرید سجاده فرش، قیمت فرش نماز، خرید فرش نماز، قیمت فرش مسجد، خرید فرش مسجد، قیمت فرش سجاده ای، خرید فرش سجاده ای، فرش گل نرگس کاشان، شرکت فرش گل نرگس کاشان، فرش محراب دار، فرش محرابی، فرش تشریفاتی، فرش قرمز، فرش هتل، فرش راه پله، فرش پله ای، قیمت فرش تشریفاتی، خرید فرش تشریفاتی، پشتی، پشتی مسجد، پشتی مسجدی، پشتی نمازخانه، قیمت پشتی، قیمت پشتی مسجدی، خرید پشتی، خرید پشتی مسجدی

انواع پشتی مسجدی با طرح سجاده فرش مسجد

پشتی مسجدی در واقع همان پشتی‌ هایی هستند که در خانه مورد استفاده قرار می‌گیرند. با این تفاوت که هرکدام، یک طرح محراب و یا طرحی همسو با سجاده فرش مسجد را دارا می‌باشد.

شرکت فرش و سجاده فرش گل نرگس کاشان علاوه بر تولید انواع طرح های متنوع و به روز فرش سجاده ای برای مساجد، پشتی هم طرح فرش سجاده ای نیز تولید می‌کند. که دقیقا هم طرح با فرش‌های سجاده در مسجد می‌باشد. تا بدین سو کاملا فضای داخلی مسجد یکنواخت و یکدست شود.

پشتی مسجدی در رنگ بندی های متفاوت

شرکت فرش و سجاده فرش گل نرگس کاشان، این نوع پشتی را دقیقا هم طرح با فرش سجاده ای در ۵ رنگ مختلف و زیبا تولید می‌کند. که شما می‌توانید با توجه به فرش سجاده‌ای موردنظرتان که در مسجد و نمازخانه قرار است استفاده کنید. رنگ بندی مناسب را انتخاب کنید.

این پشتی در رنگ های قرمز، سبز، سرمه ای، گردویی و آبی تولید می گردد. که هم طرح و هم رنگ با سجاده فرش مسجد شما تهیه می گردد.

شرکت سجاده فرش گل نرگس کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد. فرش و پشتی مسجدی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه‌ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند.

 

کیفیت نخ پشتی مسجدی با طرح آسایش:

این نوع پشتی هم مانند فرش بافته می‌شود. و پس از بافته شدن به وسیله‌ی فوم تزریقی پر می‌شود. که در نتیجه نخ به کار رفته در آن ها هم مانند نخ مورد استفاده در ‌فرش‌ها، هیت ست شده (Heat Set) و صددرصد اکریلیک (Acrylic) می‌باشند. و این ویژگی به معنای بدون پرز بودن پشتی برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت پشتی‌ها:

بافت پشتی‌های سجاده ای گل نرگس کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد.

 

ابعاد استاندارد پشتی طرح محرابی آسایش:

ابعاد استاندارد هر پشتی دارای طول ۱۰۰ سانتی متر و عرض ۵۰ سانتی متر می‌باشد.

قیمت پشتی مسجدی طرح آسایش:

از آنجایی که این پشتی‌ها معمولا به صورت جفتی و همچنین هم طرح با سجاده فرش مسجد بافته می‌شوند. برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش و پشتی به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خواب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

 

میزان محبوبیت رنگ بندی‌های پشتی محرابی مسجد طرح آسایش

  • آبی فیروزه ای
  • سبز یشمی
  • قرمز زرشکی
  • سرمه‌ای
  • قهوه‌ای شکلاتی

جهت سفارش و یا هرگونه اطلاعات با شماره مدیر فروش شرکت ۰۹۹۰۱۸۷۹۰۴۷ تماس حاصل فرمایید.

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!