سجاده فرش محرابی رفیع زمینه آبی فیروزه ای، مسجد صاحب الزمان (عج) ارداق، ارداق، بوئین زهرا، قزوین، نمونه مساجد فرش شده، نمونه مسجد فرش شده، نمونه کار فرش شده، نمونه مساجد مفروش شده، نمونه کار مفروش شده، نمونه مسجد مفروش شده، نمونه کار اجرایی، فرش، فرش مسجد، فرش حسینیه، فرش نماز، سجاده فرش، فرش سجاده ای، فرش کاشان، سجاده فرش کاشان، سجاده فرش محرابی، سجاده فرش محراب دار، فرش سجاده ای محرابی، فرش سجاده ای محراب دار، خرید فرش، خرید سجاده فرش، خرید فرش نماز، خرید فرش مسجد، فرش گل نرگس کاشان، شرکت فرش گل نرگس کاشان

مشخصات نمونه کار

  • مکان: مسجد صاحب الزمان (عج) 
  • استان: قزوین
  • شهرستان: بوئین زهرا
  • شهر: ارداق
  • متراژ: 330 متر

مدل فرش: سجاده فرش محرابی طرح رفیع زمینه آبی فیروزه ای (برای مشاهده محصول کلیک کنید)

شانه و تراکم: 500 شانه تراکم 1000

مسجد صاحب الزمان (عج) که در ارداق، استان قزوین و شهرستان بوئین زهرا واقع شده است، در مهر ماه 1402 توسط شرکت فرش گل نرگس کاشان مفروش شد.

این کار به دلیل متراژ بالای 200 متر با حمل و نقل و نصب رایگان انجام شد.

هیئت امنای این مسجد با انتخاب سجاده فرش محراب دار طرح رفیع و رنگ زمینه آبی گل نرگس کاشان، باعث شدند این مسجد به زیبایی مفروش شود. همچنین پشتی های این مسجد از روی طرح و رنگ این سجاده فرش کار شدند و زیبایی مسجد را دوچندان کردند.

در زیر ویدئویی از این مسجد پس از مفروش شدن مشاهده می نمایید.

مشخصات سجاده فرش استفاده شده:

سجاده فرش محرابی طرح رفیع و زمینه آبی فیروزه ای از طرح های زیبا و جدید گل نرگس کاشان است که با بهترین الیاف اکریلیک هیت ست شده بافته می شود.

این سجاده فرش در شانه های 440 تا 700 و در تراکم های 700 تا 2550 بافت می شود.

ضخامت بالای 13 میلی متری در بافت این سجاده فرش باعث نرمی و لطافت بالای آن می شود و به همین دلیل برای استفاده در مساجد، حسینیه ها و نمازخانه ها بسیار مناسب است.

رنگ بندی زیبای آبی آن هم باعث ایجاد فضای معنوی و زیبایی در مسجد می شود. از سوی دیگر چرک تابی بالای رنگ آبی هم باعث می شود فرش ها دیر کثیف شوند.

بافت تمام اکریلیک و هیت ست شده ی این سجاده فرش باعث دوام و ماندگاری بالای آن می شود. همچنین بدون پرزدهی و ضدحساسیت است و در برابر پاخوردگی و سایش مقاوم است. 

در زیر عکس هایی از این مسجد پس از مفروش شدن مشاهده می نمایید.

 

در زیر انواع رنگ های سجاده فرش محرابی طرح رفیع را مشاهده می نمایید. برای مشاهده توضیحات و خرید بر روی محصول دلخواه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!