فرش مدرن، فرش فانتزی، فرش، فرش گل نرگس کاشان، قیمت فرش مدرن، قیمت فرش فانتزی، خرید فرش مدرن، خرید فرش فانتزی، فرش شگی، فرش فریز، فرش شنل، فروش فرش فانتزی، فروش فرش مدرن، انواع فرش مدرن، انواع فرش فانتزی، شرکت فرش گل نرگس

فرش فانتزی

فرش های فانتزی و مدرن انواعی از فرش ها هستند که به تازگی جای خود را در منازل ایرانیان باز نموده و دارای طرح ها و نقش های جدید ، جذاب و امروزی می باشند.

چنانچه طیف وسیعی از جوانان را به سوی خود جذب نموده است. با نگاهی گذرا به مجموعه فرش های مدرن و فانتزی ما به خوبی متوجه خواهید شد، با این مجموعه گسترده از فرش مدرن و فانتزی با رنگ ها ، جنس ها و طرح های منحصر به فرد و متنوع ، انتظار تمام سلیقه ها به راحتی برآورده می شود.

فرش های مدرن و فانتزی دارای ابعاد متفاوتی می باشند که اغلب آنها دارای ابعاد زیر ۹ و ۶ متر، شامل قالیچه های گرد و مستطیل و انواع پادری هستند.

 

فرش مدرن و فرش سنتی

فرش های سنتی در واقع همان طرح‌های اصیل ایرانی هستند که با گل‌ها و شاخ برگ‌ها، بته جقه و نقوش اسلیمی و ختایی شناخته می‌شوند .

دسته دوم فرش‌ مدرن است که چند سالی است وارد بازار فرش ماشینی ایران شده‌اند. فرش مدرن ، از انواع فرش‌هایی هستندکه با طرح‌های ساده و اغلب هندسی هستند و با تنوع رنگ کمتر شناخته می‌شوند.

اگرچه هنوز فرش‌ مدرن آن‌قدر فراگیر نشده‌ است که بخواهیم آن‌ها را هم ردیف با فرش‌های سنتی در یک دسته مجزا قرار دهیم . اما به هرحال این فرش‌ها هم بخشی از بازار فرش ایران را به خود اختصاص داده‌اند و همانطور که طراحی دکوراسیون داخلی به سبک مدرن رونق بیشتری پیدا کرده، استفاده از فرش‌ مدرن متناسب با آن هم بیشتر شده است.

 

فرش مدرن ، فرش فانتزی

نمونه فرش مدرن

فرش شگی

فرش‌های شگی یا پرز بلند یکی از انواع پرطرفدار فرش مدرن می‌باشند که به خاطر پرزهای بلندشان بسیار نرم هستند و هنگام ایستادن روی این فرش‌ها احساس راحتی می‌کنید .

امادر مورد آنها باید توجه داشت که طول عمر بالایی ندارند و به دلیل ساختار فرش و پرزهای بلند آن گرد و غبار و خوراکی ها و … در لابه‌لای آن قرار می‌گیرد و به راحتی قابل تمیز کردن نیستند و شستشوی آن‌ها نیز دشوار است.

لذا می‌تواند زمینه ساز بروز آلرژی و بعضی بیماری‌ها شود به همین علت استفاده از آن‌ها در اتاق کودک توصیه نمی‌شود.

بهتر است از این فرش‌ها بیشتر در مکان‌هایی که رفت و آمد در آن‌ها کمتر است استفاده کنید.

 

فرش مدرن ، فرش فانتزی

نمونه فرش شگی

 

 فرش فریز

فرش‌های فریز هم یکی دیگر از انواع مشهور فرش مدرن می‌باشند که مهم‌ترین مشخصه آن‌ها این است که فاقد پرز می‌باشند (شبیه گلیم) و از انواع الیاف هم تولید می‌شوند.

این فرش‌ها در مقایسه با دیگر فرش‌های مدرن از مقاومت بیشتری برخورداند و قابلیت شستشوی راحت‌تری نیز دارند لذا استفاده از آن‌ها در محیط های پر رفت وآمد مناسب‌تر است.

فرش‌ شنل

فرش‌های شنل نیز از انواع فرش مدرن هستند که بر عکس فرش‌های شگی، دارای پرزهای بسیار کوتاه هستند و عمدتا بصورت نقش برجسته در بازار به چشم می‌خورند.

این فرش‌ها نیز شستشو راحتی دارند و از نرمی مطلوبی برخودارند.

در نهایت باز هم یادآوری می‌کنم مهم‌ترین نکته در هنگام خرید این فرش‌ها دقت در جنس و کیفیت الیاف، تناسب با دکوراسیون منزل و مکانی که قصد استفاده از آن‌ها را دارید می‌باشد.

 

فرش مدرن ، فرش فانتزی

نمونه فرش شنل

 

آدرس تلگرامی سجاده فرش گل نرگس (برای دیدن تعدادی محدودی از  فرش های سجاده روی آدرس زیر کلیک کنید) sajjadefarshegolenarges@

کانال فرش دست بافت گونه گل نرگس ،برای دیدن گالری نمونه فرش ها کلیک کنید. @FarshGncarpet

تابلو فرش گل نرگس (نمونه تابلو فرش) @tablofarshegolenarges

بافت چهره و عکس گل نرگس (نمونه تعداد محدود بافت شده) bafteaksgolenarges@

گلیم فرش،فرش کودک،فرش حمام، پشتی،پادری،کناره،روپله ایی و… گل نرگس GlimfarshGncarpet@

فرش تبلیغات گل نرگس (نمونه فرش های تبلیغاتی تبدیل به تابلو فرش) farshetablighatigolenarges@

فرش مزار گل نرگس arshemazargolenarges@

سجاده فرش ایران وابسته به شرکت فرش گل نرگس کاشان sajjadefarsheiran@

چاپ عکس روی فرش گل نرگس Chapaksgolenarges@

 

برای دیدن انواع تابلو فرش به سایت فرش گل نرگس کاشان مراجعه فرمایید. 

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!