تابلو فرش آیه ، شرکت فرش گل نرگس کاشان، تابلو فرش، تابلو فرش ماشینی، تابلو فرش چاپی، تابلو فرش بافت، قیمت تابلو فرش، خرید تابلو فرش، قیمت تابلو فرش چاپی، خرید تابلو فرش چاپی، قیمت تابلو فرش بافت، خرید تابلو فرش بافت، فروش تابلو فرش، فرش، فرش گل نرگس کاشان، تابلو فرش آیات، تابلو فرش اذکار، تابلو فرش آیه های قرآنی، قیمت تابلو فرش آیه، خرید تابلو فرش آیه، قیمت تابلو فرش آیات، خرید تابلو فرش آیات

تابلو فرش آیه

از دیر باز ، استفاده از آیات در نزد ایرانیان مسلمان رواج بسیاری داشته است. ایرانیان مسلمانان همواره ، نگه داشتن آیات را در نزد خود و در خانه خود از واجبات شمرده و به این امر اعتقاد داشته اند، که همراه داشتن اذکار و آیات به آنان آرامش خاصی را القا می کند. در گذشته های دورتر که آیات در قرآنی که در خانه بود یافت می شد. بعد از آن با زیاد شدن و در دسترس بودن کاغذ این آیات و اذکار روی برگه های A4 . A3 خودنمایی می کرد (تابلو فرش آیه).

با روی کار آمدن تابلو هایی با قاب فلزی ، آیات قرآنی علاوه بر آرامش ، به عنوان زیبایی و دکوراسیون در خانه هم استفاده میشد. امروزه ما در اکثر سر در خانه های ایرانی ، اذکار و آیات قرآنی را به صورت نماکاری مشاهده می کنیم. با تمام این تفاصیل ، گفته می شود که تابلو های قرآنی و آیات ، جایگاه ویژه ای در نزد ایرانیان دارد.

 

تابلو فرش آیه ، تابلو فرش آیات

همانطور که گفته شد تابلو های قرآنی در نزد ما ایرانیان بسیار عزیز و محترم است. شرکت فرش گل نرگس کاشان ( تابلو فرش ایران ) تولید کننده انواع تابلو فرش از جمله تابلو فرش های قرآنی و اذکار است.

تابلو فرش آیه ، فروش بسیار بالایی دارد ، چرا که به عنوان هدیه ، برای تمام مراسمات استفاده می شود. از جمله:

  • هدیه به عروس و داماد
  • هدیه برای تولد 
  • هدیه پاتختی
  • هدیه برای خانه نو
  • هدیه برای تقدیر از کارمندان
  • هدیه برای تقدیر از خیرین 
  • هدیه برای روز مادر
  • هدیه برای روز پدر
  • هدیه برای روز دختر و …

و خلاصه اینکه ، تابلو فرش آیه در تمام مراسمات و مناسبات به عنوان هدیه کاربرد دارد. هدیه ای بسیار نفیس ، ارزشمند ، و در عین حال زیبا تابلو فرش و ان یکاد که فروش بسیار زیادی دارد .

 

قیمت تابلو فرش آیه

قیمت تابلو فرش و ان یکاد ، تابلو فرش سوره کوثر ، تابلو فرش چهار قل ، تابلو فرش آیت الکرسی ، و  دیگر تابلو فرش های قرآنی و اذکار معروف بدین شرح می باشد :

 

تابلو فرش ۷۰۰ شانه ، اندازه ۵۰ در ۷۰ ،     

تابلو فرش ۷۰۰ شانه ، اندازه ۵۰ در ۱۰۰ ،    

تابلو فرش ۱۰۰۰ شانه ، اندازه ۵۰ در ۷۰ ،    

تابلو فرش ۱۰۰۰ شانه ، اندازه ۵۰ در ۱۰۰،   

تابلو فرش ۱۲۰۰ شانه ، اندازه ۵۰ در ۷۰ ،    

تابلو فرش ۱۲۰۰ شانه ، اندازه ۵۰ در ۱۰۰،    

 

برای دیدن انواع تابلو فرش آیه با انواع قاب های زیبا و قیمت تابلو فرش به سایت فرش گل نرگس کاشان مراجعه فرمایید.

 

مقالات مرتبط با این مقاله را اینجا بخوانید :

تابلو فرش زیبا، هدیه ای برای زیباپسندان

بافت تابلو فرش

اندازه تابلو فرش

خرید اینترنتی تابلو فرش

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!